Kariéra

Pracujte v marketingové agentuře Zest Brand Group s.r.o. a webovém studiu Zest Brand s.r.o. Tábor.
Níže si můžete prohlédnout nabízené pracovní pozice.

01

Marketingový specialista junior
/ Facebook a Instagram /

Rozumíš po marketingové stránce Facebooku a Instagramu? Umíš zde nastavovat kompletně reklamní kampaně? Pohybuješ se v tomto oboru alespoň rok? Tak právě tebe potřebujeme do týmu na naši JUNIORSKOU POZICI!

Co od tebe budeme požadovat:
✔️ Plný úvazek.
✔️ Tvorbu výkonnostních a brandových reklam na Facebooku a Instagramu.
✔️ Tvorbu marketingových plánů, příspěvků (nápady a textace), správu sociálních sítí (Facebook a Instagram).
✔️ Kreativní nápady a neutuchající vášeň věci dotahovat a posouvat vpřed.
✔️ Pravidelný reporting.
✔️ Komunikaci se zákazníky.

Co ti na oplátku nabízíme:
✔️ Nástupní plat 35 000 Kč hrubého
✔️ Pravidelné navýšení platu – minimálně jednou ročně
✔️ Pravidelné vánoční, letní a narozeninové prémie v řádu desítek tisíc ročně
✔️ 20 dní dovolené a 5 dní sick days
✔️ Stravenky a zajištěnou kávu, čaje a ostatní zdarma na pracovišti
✔️ Firemní notebook a telefon s neomezeným paušálem
✔️ Místo v zajeté marketingové agentuře v Táboře v krásných nových kancelářích

Máš tyto schopnosti a chuť s námi pracovat? Tak skvělé!

02

PPC specialista junior
/ Ads a Sklik /

Do našeho týmu hledáme dalšího PPC specialistu na juniorskou pozici pro tvorbu reklamních kampaní v Ads a Skliku.

✔️ Kompletní správu výkonnostních online kampaní v Ads a Skliku. Od vytvoření, nastavení po optimalizaci.
✔️ Vyhodnocování údajů v Google Analytics a hledání příčiny růstů i propadů klíčových metrik.
✔️ Jednorázový i pravidelný reporting reklamních kampaní.

03

Marketingový specialista senior

Do našeho týmu hledáme na plný úvazek online marketingového specialistu seniora. Na této pozici nabízíme plat 45 000 – 55 000 Kč.

Jaké jsou požadavky a pracovní náplň?
✔️ Plný úvazek
✔️ Zkušenosti s online marketingem minimálně 2 roky.
✔️ Znalost výkonnostních kampaní v Ads a Skliku (od vytvoření, nastavení po optimalizaci).
✔️ Znalost tvorby a správy reklamních kampaní na Facebooku a Instagramu (od vytvoření, nastavení po optimalizaci).
✔️ Orientaci ve vyhodnocování údajů v Google Analytics a hledání příčiny růstů i propadů klíčových metrik.
✔️ Projektový management zakázek.
✔️ Komunikace se zákazníky.

✔️ Plat 45 000 – 55 000 Kč hrubého

Přidejte se k nám.

Zaujala vás některá nabízená pracovaní pozice? Kontaktujte nás.

Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.

Nezaujala vás nabízená pozice?

Zajímaval by vás práce pro naší agenturu na jinou pracovní pozici?

Zašlete nám svůj životopis na e-mail kariera@zestbrand.cz nebo nám zavolejte.

Všechny naše služby

Tvorba webů a e-shopů   I    Marketing na Facebooku a Instagramu   I    Reklama na Seznamu, Googlu a SEO   I    Školení online marketingu   I    Focení a tvorba videa

Fakturační údaje

Zest Brand Group s.r.o.
Marketingová agentura ←
Chýnovská 148, Tábor – Měšice, 391 56
IČ: 08360685
DIČ: CZ08360685
Bankovní spojení: 2501669246/2010 (Fio banka)

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 29051

Zest Brand s.r.o.
→ Webové studio ←
IČ: 06553931
DIČ: CZ06553931
Bankovní spojení: 2201317476/2010 (Fio banka)

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 26835

Kde nás najdete?

Komenského 1663/22, Tábor, 390 02

Otevřeno máme pro vás
PO-PÁ: 8:00 - 16:30 hod.

Webové stránky Tábor | Weby Tábor | Reklamní agentura Tábor | Marketingová agentura Tábor | Reklama Tábor | Marketing Tábor | Reklama a propagace Tábor | Reklama na Facebooku Tábor | Reklama na Googlu Tábor | Reklama na Seznamu Tábor | SEO Tábor | Grafika Tábor | Grafické práce Tábor | Shoptet partner Tábor | Marketingový diář | Kalendář plánování reklam a obsahu | Kariéra v Táboře | Pracovní místa v Táboře | Práce v marketingu | Pro developery | Webové stránky pro developery | Reklama pro developery | Grafické práce pro developery
Facebook Instagram LinkedIN Youtube